کابل افشان سایز 2×10 افشار نژاد خراسان

دسته:

کابل افشان سایز 2×10 افشار نژاد خراسان – دارای عایق PVC – هادی مسی آنیل شده – دارای انعطاف پذیری بالا – هادی مسی کلاس 5 – تحمل دمای زیاد – ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت

تماس بگیرید

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
موجود در انبار
نقد و بررسی اجمالی

کابل افشان سایز 2×10

کابل افشان سایز 2×10 افشار نژاد خراسان دارای بدنه ای محکم و از جنس PVC می باشد که سبب جلوگیری از انتقال جریان برق به بیرون شده و همچنین از خوردگی و پوسیدگی کابل محافظت می کند.

سیم و کابل افشارنژاد خراسان نسبت به سیم ها دارای مقاومت بالاتر بوده و برای استفاده در مکان های مختلفی طراحی شده است. بطور مثال کابل های نصب شده در زمین، کابل های نصب شده در لوله ها و کانال ها و کابل هایی که در هوا نصب می شود و هر کدام بسته به سطح مقطع و ولتاژشان، کارایی های مختلفی نیز دارند. این کابل دارای هادی های مسی کلاس 5 می باشد که با فرآیند آنیل سازی مس باعث بالا رفتن بیشتر قدرت انعطاف پذیری و مقاومت کابل شده و به همین دلیل قابلیت خمش بالایی دارند.

مشخصات و ویژگی های کابل افشان افشار نژاد خراسان

کابل برق افشان سایز 2×10 افشار نژاد خراسان دارای تحمل دمای زیادی بوده و از دمای منفی 40 تا مثبت 70 را در حالت ثابت و دمای منفی 5 تا مثبت 50 را در حالت خم شو را به خوبی تحمل می کند. ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت است و همانطور که اشاره کردیم دارای کابل افشارنژاد خراسان هادی های مسی کلاس 5 می باشد.

شما می توانید از این محصول در کنترل و اتصال در ماشین ها، تسمه نقاله ها، خطوط تولید، صنایع ابزار آلات ماشین ها، خطوط مونتاژ، تجهیزات مکانیکی، سیم کشی ساختمان های مسکونی و صنعتی استفاده نمایید. سیم و کابل افشار نژاد خراسان دارای تنوع زیادی در نوع و اندازه بوده که این محصول در سایز 10 میلی متر عرضه شده و بقیه سایزها نیز در سایت لایت هوم موجود می باشد و مطابق بودن با استانداردهای جهانی IEC ،VDE و ISIRI عرضه می شود.